Union maakt verrassende uitgaande transfer bekend

door
Union maakt verrassende uitgaande transfer bekend

De wintermercato heeft woensdag officieel zijn deuren geopend, al kunnen Belgische clubs wel pas vanaf 7 januari nieuwe spelers aantrekken. Ze kunnen wel al uitgaande transfers realiseren en Union heeft alvast afscheid genomen van een pion.

Sebastien Pocognoli beschikte in de eerste seizoenshelft immers over een behoorlijk ruime kern, die zelfs te ruim was voor het Europese avontuur. Door een gebrek aan eigen jeugdproducten mocht Union in de Europa League slechts 21 spelers inschrijven en daardoor vielen verschillende spelers naast de selectie.

Union laat Terho naar Duitsland vertrekken

Eén van die jongens zoekt nu andere oorden op. Union laat woensdag immers weten dat het op zijn minst tijdelijk afscheid neemt van Casper Terho. De 21-jarige flankspeler maakt het seizoen op huurbasis vol bij Paderborn.

Terho kan ook volgend seizoen nog blijven bij de nummer zes uit de Duitse 2. Bundesliga, want zij wisten ook een aankoopoptie te bedingen. Daardoor kan er dus na twee jaar een einde komen aan het avontuur van de Fin in Brussel.

Laatste maanden uit beeld verdwenen

Union had Terho in januari 2023 immers weggeplukt in zijn thuisland bij HJK Helsinki. Sindsdien slaagde het talent er nooit in om een vaste basisplaats af te dwingen, al kwam hij al bij al toch nog regelmatig aan spelen toe.

In totaal kwam Terho tot 51 wedstrijden voor Union, waarin hij goed was voor zeven goals en drie assists. De laatste maanden kwam hij echter amper nog aan de bak. In de laatste zeven competitiewedstrijden behoorde hij zelfs niet meer tot de wedstrijdkern.

POLL: Had Union hem nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Gent likt wonden: "Moeilijkste moment uit carrière"

Dat het verschil tussen de eerste drie en laatste drie in de Champions' Play-Off dit seizoen enorm ...

10
10
Vanderbiest bevestigt tegenvaller voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft afgelopen weekend een slechte zaak gedaan in de strijd om eindwinst in de Europe ...

19
19
'Leicester degradeert: gevolgen voor Faes en El Khannouss'

Zondag viel voor Leicester City definitief het doek in de Premier League. De Foxes gingen met 0-1 ...

62
62
'Renard draait overuren: volgende target Anderlecht bekend'

Anderlecht kreeg afgelopen weekend nog maar eens de bevestiging dat het nog veel stappen zal moeten ...

61
61
Bondsparket grijpt in: incident Genk-Union krijgt staartje

KRC Genk kreeg zondag een mokerslag in de titelstrijd. Het leed tegen Union zijn tweede nederlaag op ...

440
440
Borkelmans ziet nog één groot manco bij KRC Genk

Sinds september stond KRC Genk onafgebroken aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar die ...

115
115
'Real Madrid bereidt bod van 100 miljoen voor op ster'

Real Madrid wist zondag maar net te vermijden dat het helemaal in een crisis belandde. Een late goal ...

87
87
Pijnpunt bij Antwerp: Ulderink en spelers in discussie

Antwerp wist zondag wel zijn eerste puntje te pakken in de Champions' Play-Off, maar veel reden tot ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Club vangt nog meer, knaltransfer De Bruyne'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

585
585
Romeo Vermant: "Daar ben je niks mee zonder landstitel"

Nicky Hayen heeft er weer een positief probleem bij. In de aanval loopt Romeo Vermant op een wolk en ...

192
192
Matchen Serie A afgelast door overlijden paus Franciscus

Italië en heel de katholieke wereld is in rouw, nadat vandaag werd meegedeeld dat paus ...

0
0
Degryse over Genkie: "Nog niet klaar voor deze partijen"

KRC Genk verkeert op het verkeerde moment in een vormdipje, dat er wel degelijk is. De laatste drie ...

243
243
Wéér crisis bij Schalke 04: na Geraerts weer ontslag

Schalke 04 is een club die die al jaren door wanbeleid steeds verder naar beneden tuimelt. De club ...

109
109
Hugo Broos beleeft hallucinant moment: "De grootste bandiet!"

Hugo Broos werd in eigen land maar liefst vier keer verkozen tot trainer van het jaar. Zo was hij ...

119
119
Vandenbempt over Club: "Dat kan geen enkele andere topclub"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Blauw-Zwart boekte net als Union SG twaalf ...

831
831
Sadiki: "Daarom wonnen we van KRC Genk"

Union SG boekte een 12 op 12 en de zege tegen KRC Genk zorgt ervoor dat de Brusselaars op ...

187
187
Club Brugge krijgt goed nieuws over Simon Mignolet

Club Brugge is outstanding in de Play-Offs en was al vier keer indrukwekkend. De Bruggelingen wonnen ...

546
546
Thorgan Hazard ziet pijnpunt na gelijkspel tegen Antwerp

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC en had door de kansen aan het einde van de match ...

144
144
Emotionele beelden: Lotto Park omarmt zieke jongedame

Anderlecht en Antwerp blijven ook na speeldag vier nog zonder zege in deze Play-Offs. Beide ploegen ...

170
170
Smets legt de vinger op de wonde bij KRC Genk

KRC Genk verloor met 1-2 van Union SG en likt zijn wonden. Verdediger Matte Smets kon ook niet ...

249
249

Meer sportnieuws